Гарантийные обязательства

Протягом гарантійного строку споживач має право на безкоштовне технічне обслуговування приладу, а у разі виявлення недоліків – на безкоштовний ремонт чи заміну товару згідно з вимогами “Закону України про Захист прав споживачів”. Гарантійні зобов’язання діють лише за умови пред’явлення повністю заповненого гарантійного талону (наявні дата продажу, підписи продавця і покупця, модель і серійний номер виробу). У випадку несанкціонованого внесення змін до гарантійного талону або пошкодження серійного номеру на стікері виріб знімається з гарантійного обслуговування.

Товар не підлягає гарантійному обслуговуванню за наступних умов:


- порушення цілісності гарантійних пломб чи їх відсутності;
-пошкодження внаслідок стихійного лиха, удару, потрапляння сторонніх предметів в середину приладу;
- наявності механічних та інших пошкоджень, які викликані недбалим або необережним поводженням або діями споживача чи третіх осіб;
- пошкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням струму в мережі;
- пошкодження, викликані неправильним підключенням до електромережі;
- пошкодження, викликані дефектами системи, в якій використовується даний товар, або виниклі в результаті з’єднання і підключення товару до інших виробів, що мають несправності;
- порушення правил експлуатації;
- спроби самостійно розібрати чи полагодити товар.
При виконанні гарантійного ремонту гарантійний строк збільшується на час перебування продукції в ремонті.

Обмен

Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був в експлуатації і не має слідів використання, а саме: подряпин, потертостей, пошкоджень та сколів, програмне забезпечення не піддавалося змінам тощо.

Обов’язково повинно бути збережено:


- повний комплект товару;
- цілісність, неушкодженість та всі частини упаковки;
- ярлики, захисні плівки;
- заводське маркування.

Зверніть увагу:


- На картриджі та голки (стилуси) не розповсюджуються гарантiйнi зобов’язання. Цей тип товару не приймається для повернення та обміну.
- При обмiнi програвачів вінілових платівок, споживач має компенсувати суму еквівалентну ціні за картридж та голку. На ці компоненти не діють гарантійні зобов’язання.