Гарантийные обязательства

Протягом гарантійного строку споживач має право на безкоштовне технічне обслуговування приладу, а у разі виявлення недоліків – на безкоштовний ремонт чи заміну товару згідно з вимогами “Закону України про Захист прав споживачів”. Гарантійні зобов’язання діють лише за умови пред’явлення повністю заповненого гарантійного талону (наявні дата продажу, підписи продавця і покупця, модель і серійний номер виробу). У випадку несанкціонованого внесення змін до гарантійного талону або пошкодження серійного номеру на стікері виріб знімається з гарантійного обслуговування.

Товар не підлягає гарантійному обслуговуванню за наступних умов:


- порушення цілісності гарантійних пломб чи їх відсутності;
-пошкодження внаслідок стихійного лиха, удару, потрапляння сторонніх предметів в середину приладу;
- наявності механічних та інших пошкоджень, які викликані недбалим або необережним поводженням або діями споживача чи третіх осіб;
- пошкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням струму в мережі;
- пошкодження, викликані неправильним підключенням до електромережі;
- пошкодження, викликані дефектами системи, в якій використовується даний товар, або виниклі в результаті з’єднання і підключення товару до інших виробів, що мають несправності;
- порушення правил експлуатації;
- спроби самостійно розібрати чи полагодити товар.
При виконанні гарантійного ремонту гарантійний строк збільшується на час перебування продукції в ремонті.

Обмен оборудования и аксессуаров

Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був в експлуатації і не має слідів використання, а саме: подряпин, потертостей, пошкоджень та сколів, програмне забезпечення не піддавалося змінам тощо.

Обов’язково повинно бути збережено:


- повний комплект товару;
- цілісність, неушкодженість та всі частини упаковки;
- ярлики, захисні плівки;
- заводське маркування.

Зверніть увагу:


- На картриджі та голки (стилуси) не розповсюджуються гарантiйнi зобов’язання. Цей тип товару не приймається для повернення та обміну.
- При обмiнi програвачів вінілових платівок, споживач має компенсувати суму еквівалентну ціні за картридж та голку. На ці компоненти не діють гарантійні зобов’язання.

Отдельно про виниловые пластинки


Якщо у вас платівка неадекватно програється на програвачах (голка ковзає по платівці чи, навпаки, грає по колу на одному місці), на яких неможливо налаштувати на тонармі антискейтинг та силу, з якою голка входить в доріжку платівки — вірогідніше за все, проблема в недосконалій конструкції самого програвача.


Найчастіше такі ситуації бувають з програвачами: CROSLEY, iON, Victrola, Lenco, Daklin, Camry, Auna, бюджетні Numark, Audio-Technica LP60 та іншими, що мають однакову конструкцію тонарму, але різні торгові марки.

В таких випадках радимо звернутися до наших менеджерів, які підкажуть наступний алгоритм перевірки платівки на наявність дефекту.


Зверніть увагу, що відповідно до Додатку 3 до Постанови Кабінету Міністрів України Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів» — аудіо та відеозаписи входять до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).


АЛЕ: ми досить лояльні в питаннях обміну платівки, якщо придбаний в нашому магазині реліз вже є в колекції, а товар не використовували і заводська плівка не була пошкоджена. В такому випадку платівку можна обміняти на будь-яку іншу в цьому ціновому діапазоні чи на дорожчу з доплатою цінової різниці.


Мастеринг, звучання альбому чи будь-які інші аудіальні характеристики не рахуються як брак та не є причиною для обміну й повернення платівок.

Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в Telegram