Vinyla — твій персональний дилер!

Вініл – це чесний звук. Цій мантрі вже понад ста років, але і сьогодні вона не втрачає своєї актуальності серед справжніх меломанів.
Любов до музики набула особливої форми залежності слухового відчуття – якість звучання. Справжні поціновувачі знають, що цифровий формат з’їдає нюанси та розмиває музичний малюнок.

У Vinyla ми захопленні та одержимі ідеєю про те, що найкраща альтернатива живому звучанню – це виключно вінілова платівка. Наша місія та професійний обов’язок – поширювати цю ідею. Музика, що лунає з музичного програвача набуває матеріальність та справляє враження виняткового реалізму. Форм-фактор вінілового програвача, сакральні церемонії із заміни голки на програвачі та протирання платівок – це все частина культу вінілових адептів. Звичайно, кожний культ має власний храм і Vinyla Corner – це саме те місце, в якому прихильники чистого звуку знаходять те, що шукають. Vinyla повертає цінність музиці, яку неможливо «оцифрувати»!

Чому потрібно купавати вініл саме в нас? Тому, що протягом 9-и років ми віддаємо цій справі наші душі, серця та сили. Не змикаючи очей, ми шукаємо нові релізи. Не опускаючи руки пишемо листи твоїм улюбленим виконавцям з проханням випустити новий альбом до твого дня народження, звичайно тільки на вінілі. Всією командою Vinyla ми намагаємось, щоб кожна вінілова платівка приїхала до тебе в оригінальному та гарному впакуванні. Ми готові відчайдушно змагатися з кур’єрськими службами та Новою Поштою тільки заради того, щоб вони вчасно доставляли тобі платівки.
Кожного дня наші менеджери ридають через те, що вони не хочуть розлучатися із жодним альбомом. Але ми розуміємо – тобі вони дорожчі, тому ми готові приймати замовлення та шукати найкращу музику, релізи та виконавців на вінілі, не шкодуючи власних нервів.
Тому, скоріше до розділу "В наявності"! Потіш нас своїм відмінним музичним смаком та здивуй крутістю замовлення!

Магазин

Ми любимо музику, любимо свою справу, любимо вінілові платівки

Вініл – це не тільки про звук, а і про тактильне відчуття та візуал в тому числі. Існує особлива насолода в тому, щоб довго та меланхолійно перебирати реальні платівки один за одною та вдивлятися у дизайн обкладинок, що складає окремий вид мистецтва. Магія вінілового звучання - це з’єднання відчуття від ретро естетики та сучасних синглів у єдиний пазл ставлячи голку на доріжку вінілового диска. Саме тому, декілька років тому, ми відкрили свій перший офлайн – Vinyla corner – сучасний простір в історичній частині Києва, створений для музичних фетишистів та всіх, хто має гарний смак до життя. Найважливіші альбоми, кастомні вінілові програвачі, педантичність у питаннях дизайну інтер’єра та команда однодумців – головні особливості Vinyla Corner.

Слідом за флагманом, ми активно розвиваємо мережу корнерів для ефективної комунікації у різних локаціях столиці. На сьогоднішній день корнери Вініли можна знайти там, де збираються люди, які не тільки розділяють нашу філософію, а і абсолютно у всьому шукають чесність та оригінальність.

Наші партнерські корнери

Vinyla Corner

Київ, Г. Сковороди, 5А


Контакти

(063) 225-0-225

[email protected]

Київ, Г. Сковороди, 5А

Пн-Пт: 11:00 - 19:30
Сб-Нд: 12:00 - 19:00

Написати нам
Задавайте питання в InstagramЗадавайте питання в Telegram